DANIŞMANLARIMIZ

BROKER

Anılcan ERCİYES

2012 yılında Koç Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olduktan sonra, Ernst and Young’da denetçi olarak çalışmaya başladım. 2015 yılında askerlik görevimi tamamlayıp, Unilever’de Finans Departmanı’nda iş hayatımı sürdürdükten sonra, 2017 yılında First Plan Gayrimenkul’ü kurarak gayrimenkul sektörüne giriş yaptım. İşini severek yapan ve detayları çok önemseyen birisiyim. Gayrimenkul sektöründe bilgi birikimi edinmeyi ve yatırım danışmanlığı noktasında kendimi geliştirmeyi çok önemsiyor, bu amaçla insan ilişkilerinin öğreticiliğinden faydalanmak gerektiğini düşünüyorum. Bunu başarmak adına ekibimdeki insanlarla bilgi alışverişinde bulunmak ve sürekli sahada olmaktan çok keyif alıyorum. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en doğru hizmeti vermekten mutluluk duyarım.

0 530 783 37 20

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Alper ALP

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nü bitirdikten sonra kariyerime fitness antrenörlüğü yaparak başladım. Antrenörlükte geçirdiğim 7 senenin sonunda 2018 yılında gayrimenkul sektörüne geçiş yaptım. Hedefim; öncelikli olarak sizin güvenilir, kaliteli ve verimli bir hizmet almanızdır. Size danışmanlık verirken iyi dinler, ihtiyaçlarınızı detaylı şekilde analiz ederim. Güncel piyasa koşullarına uygun, kişiye özel ve adil çözümler üretir, sürecin en başından sonuna kadar her koşulda yanınızda olurum. Gayrimenkul alım-satım-kiralama konularında profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayım!

0 537 582 40 22

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Barış HACIHAN

2015 yılında İstanbul Üniversitesi Gazetecilik Fakültesi’nden mezun olduktan sonra gayrimenkul sektöründe çeşitli kollarda iş hayatına atıldım. Meslek hayatımda sahada olmayı sevmem ve gazetecilik eğitimden kaynaklı araştırmacı kimliğimle, gerek konut gerekse ticari gayrimenkuller konusunda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyorum. Samimiyet ve dürüstlüğü birinci plana koyduğum çalışma prensibimi, bunu ilke olarak benimsemiş olan First Plan Gayrimenkul ailesiyle birlikte sizlere aktarmak; sizin ve çevrenizin tüm gayrimenkul alım/satım/kiralama işlemlerinizde bizimle çalışmayı tercih etmenizi sağlamak adına elimden geleni yapmak için bir telefon uzağınızdayım.

0 537 266 23 13

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Cemil KAPILAR

Eğitim hayatımı tamamladıktan sonra, 1989 yılında ticaretin kalbi Sultanhamam’ da iş hayatına başladım. 2003 yılına kadar tekstil imalatı yapan bir firmada ihracat departmanında görev aldım. 2003 yılından beri keyifle sürdürdüğüm gayrimenkul danışmanlığı görevimi, 2018 yılından bu yana First Plan Gayrimenkul çatısı altında siz değerli müşterilerime aktarmaktan mutluluk duyuyorum. İlkeli ve disiplinli çalışma anlayışımı bölge uzmanlığımla birleştirerek gerek konut gerekse ticari gayrimenkullerinizin satış ve kiralanmasında, sizlere hızlı ve sonuç odaklı hizmet vermemi isterseniz bir telefon uzağınızdayım.

0 533 232 24 58

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Ender HABİBOĞLU

İstanbul doğumluyum. Lise öğrenimimi Şişli Koleji'nde tamamladıktan sonra Cambridge College'da lisan ve işletme okudum. Çalışma hayatına başladıktan sonra Japon iş makinaları mümessilliği, kozmetik ithalatı ve catering gibi işler yaptım. Daha sonra sektör değiştirerek Remax'da 12 yıl boyunca başarılı projelerde çalışma imkanım oldu. Aldığım profesyonel eğitimler ve deneyimlerimi, 2020 yılından itibaren First Plan Gayrimenkul çatısı altında değerlendirme imkanı buluyorum. Sektörde tecrübe, güvenirlik ve prestij gibi değerlere önem veren First Plan Gayrimenkul'de gerçekleştireceğimiz birbirinden güzel işlerde görüşmek üzere.

0 536 554 64 86

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Hakan BAHAR

Yurtdışında eğitimimi tamamladıktan sonra, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti ilkelerini ön planda tutarak geçirdiğim 35 yıllık pazarlama kariyerimin ardından, 13 yıllık gayrimenkul danışmanlığı tecrübemi sizlerle paylaşmak ve sizleri istenilen sonuca götürüp mutlu etmek için First Plan ailesinin bir parçası olarak buradayım.
İhtiyaç ve isteklerinizi doğrultusunda, mülkünüzün satışını/kiralanmasını ya da mülk alımınızı/kiralamanızı en kısa sürede ve sizi en mutlu edecek şartlarda gerçekleştirmekten mutluluk duyarım.

0 533 426 21 68

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Mert ÇELEBİOĞLU

1989 yılında İstanbul’da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Şişli Terakki Lisesi’nde tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi’nden mezun oldum. 2012 yılından bu yana devam eden ticari faaliyetlerimin yanına 2018 senesinde emlak sektörünü de ekleyerek First Plan Gayrimenkul ailesine katıldım. İş hayatında edindiğim tecrübeler, etki çevrem ve teknolojik altyapımla birlikte; gerek konut gerekse ticari gayrimenkuller konusunda, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere en doğru çözümleri sunmak adına size bir telefon kadar yakınım.

0 532 686 76 76

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Ramadan CESUR

T.Ü. Müh-Mim. Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunu olup, 1990 yılından beri serbest mimarlık, gayrimenkul değerlemesi ve mahkeme bilirkişisi olarak görev yapmaktayım. Mimarlık Vakıf Sandığı üyesi ve İstanbul Bilirkişiler Derneği ile Değerleme Uzmanları Derneği üyesiyim. 2009-2011 tarihleri arası Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Çorlu Temsilciliği Başkanlığı, 2011-2013 Çorlu Yaşlılar Derneği Başkan Yardımcılığı ve 2009-2011 tarihleri arasında Çorlu Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesi, 2011-2016 tarihleri arasında Kent Konseyi Başkanlığı, Marmara Çevre Platformu ve Ergene Platformu yürütme kurulu üyeliğinin yanı sıra, 2016-18 Ticaret ve Sanayi Odası 6’ncı Meslek Komitesi Başkanlığı görevlerini yürüttüm. 30 yıllık profesyonel mimarlık mesleğinin ardından, tecrübemi ve bilgi birikimi siz değerli müşterilerimize aktarmak için First Plan Gayrimenkul çatısı altında Gayrimenkul Danışmanı olarak çalışmaya başladım. Uzmanlık alanım imarlı/imarsız araziler olup, Türkiye genelinde her bölgede sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarım.

0 532 313 94 34

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Yeşim DEDE KAPILAR

İstanbul Üniversitesi Turizm Otelcilik Bölümü’nden mezun olduktan sonra 1990 yılında gayrimenkul sektöründe iş hayatıma başladım. 2018 yılı itibariyle katıldığım First Plan Gayrimenkul ailesiyle birlikte, siz değerli müşterilerimizin hayatlarına dokunabilmek, sizlere standart bir hizmetten daha fazlasını sunabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, doğru ve eksiksiz bilgiler ile verimli yatırımlar yapmanıza yardımcı olmanın yanı sıra, hayallerinizi yaşayabileceğiniz gayrimenkulleri sizlerle buluşturmak için desteğimi istediğiniz her an sizlere yardımcı olabilmekten mutluluk duyacağım. Tüm bu süreçler boyunca sizin için özveri ile çalışacağımı ve sizinle sürekli iletişim içinde olacağımı taahhüt ederim.

0 532 442 35 53

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Sami DELEVİ

1968 yılında İstanbul Şişli’de doğdum. Eğitim hayatımı tamamladıktan hemen sonra Sultanhamam tekstil piyasasında ticareti öğrenmeye başladım. Tekstil, gıda ve müzik sektörlerinde çalıştım. 2007’de Göktürk’te Gayrimenkul alım ve satımına ilgi duyarak gayrimenkul danışmanlığına başladım ve çok sevdiğim mesleğimi bugün First Plan Gayrimenkul çatısı altında icra etmekten oldukça mutluyum. Tüm gayrimenkul alım/satım/kiralama işlemlerinizde bizimle çalışmayı tercih etmenizi sağlamak adına elimden geleni yapmak için bir telefon uzağınızdayım.

0 530 401 64 02

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

Nur DAŞAR

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi-Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezuniyetimin ardından, çalışma hayatına Milliyet Gazetesi’nde başladım. Gazetede 6 yıl süren görevim, Ekonomi Servisi’nde muhabir ve editör olarak devam etti. 2006 yılında sektör değiştirerek Zarakol İletişim Danışmanlığı’na transfer oldum ve burada 3 yıl boyunca ajansın Medya Direktörlüğü görevini yürüttüm. Farklı şirketlerde Rixos Hotels, Sheraton Hotel, Ağaoğlu Turizm Grubu, Sütaş, Hilton, Nestle ve UniCredit gibi markalara Medya Direktörü olarak hizmet verdim. 2011 Ocak ayında kurulan On2 İletişim’in ortağı olarak iletişim danışmanlığına devam ettim. 2020 yılında iletişim sektöründe uzun yıllar boyunca edindiğim deneyimi, gayrimenkul sektöründe değerlendirme kararı alarak sektörün genç ve dinamik şirketlerinden First Plan Gayrimenkul Danışmanlık’ta emlak danışmanı olarak profesyonel hayatına devam ediyorum.

0 532 250 20 39

Hızlı İletişim

İletişim

+(90) 212 264 20 03 / 06

Nispetiye Mah. Adnan Saygun Cd. Yüksel Apt. No: 24/2
Ulus / İSTANBUL

EMAIL

info@firstplan.com.tr

sosyal medya

Haber bülteni

Bizden haberdar olmak için e-posta adresiniz ile kaydolabilirsiniz.